דף נחיתה

למה דף נחיתה כה חשוב לעסקים?

דפי נחיתה ממירים יותר תנועה מכיוון שהם מתמקדים במטרה אחת או בקריאה לפעולה על ידי מתן מידע על שירות או מוצר ספציפי. יש לדף הנחיתה ניווט מוגבל, והפשטות שומרת על הלקוח ממוקד במטרה במקום להיות אבוד על ידי קישורים מרובים שמרחיקים אותו מהדף. דף נחיתה ייעודי הוא גם יעד לתנועה וכאשר פרסומות איכותיות מקדמות הצעה בודדת, סביר יותר שהמבקרים יהפכו ללקוחות.

למה צריך דף נחיתה?

ישנם מקרים שבהם דף הנחיתה הוא הבחירה היעילה ביותר לקידום מכירות או ללכוד לידים. זה יכול להיות כאשר אתה משתמש בפרסום ממומן PPC, מגנט לידים, ממקד תשומת לב, כדי למשוך סוגים שונים של לקוחות, או לבדיקה קלה יותר של הקהל. הציגו את המותג שלכם, הקלו על צמיחה עסקית ותקבלו תוצאות אמיתיות לאורך זמן!

אז למה דווקא אצלנו?

צוות המומחים שלנו מבין שאתרים הם אינדיבידואליים כמו העסקים עבורם הם נוצרו. זו הסיבה שאנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק אתכם כדי באמת להבין את העסק שלכם, ליישר אסטרטגיית שיווק עם היעדים העסקיים שלכם ולהגשים את החזון שלכם להצלחה.

אנו מציעים לכם להגדיל את המודעות למותג, דירוג עבור מונחי מילות מפתח הרלוונטיים לעסק שלכם והצעת הפניות חדשות לאתר שלכם.

הצוות שלנו מומחי בנייה וקידום אתרים בשילוב עם כלי ה-SEO החדשניים ביותר ב-Google, יש לנו את הידע והניסיון כדי לגרום לאתר שלך להגיע לדירוג גבוה במנועי החיפוש. אתם מקדימים את המתחרים שלכם ומתחברים עם לקוחות פוטנציאליים חדשים.

דפי הנחיתה שלנו כוללים:

יתרונות דף הנחיתה

דף נחיתה, או באנגלית "Landing Page", הוא כלי שיווקי מרכזי שמטרתו להדריך ולהנחות את הגולשים לפעולה מסוימת. כמו להירשם לניוזלטר, לרכוש מוצר, או להשאיר פרטים. היתרונות של דף נחיתה רבים: הוא ממקד את המשתמשים על מטרה אחת בלבד, מה שמגביר את הסיכוי שיבצעו את הפעולה הרצויה. דפי נחיתה מאפשרים מדידה ואנליזה של התנהגות המשתמשים, מה שמסייע בשיפור ובהתאמת השיווק לקהל היעד. בנוסף, הם מאפשרים יצירת הודעות ממומנות ממוקדות ומותאמות אישית שמגבירות את שיעורי ההצלחה של המרה – כלומר, המעבר של משתמש מגולש ללקוח.

נוכל עוד להציע, קמפיינים תקשורתיים *בתשלום

דפי הנחיתה שלנו הולכים יד ביד עם המדיה החברתית בתשלום וקמפיינים PPC. מסעות הפרסום שלנו בתשלום מבטיחים שאתם מובילים תנועה איכותית וממוקדת ממגוון ערוצים לאתר שלכם, ומגדיל את שיעורי ההמרה, הנראות והלידים שלכם.

צרו איתנו קשר ודף הנחיתה החדש שלכם כבר בעבודה!

בניית אתרים

אם אתם מעוניינים לבנות אתר שיעזור לכם להתבלט מהקהל ולהשיג את המטרות שלכם באינטרנט, הגעתם למקום הנכון. צור איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על שירותי עיצוב ופיתוח אתרים שלנו וכיצד נוכל לעזור לך לבנות אתר שייקח את העסק שלך לשלב הבא.