פרסום ממומן בפייסבוק

פייסבוק הוא אחת הפלטפורמות היעילות והבטוחות ביותר לפרסום ובמיוחד לפרסום ממומן בימינו.

למעשה, פייסבוק היא הרשת החברתית הגדולה ביותר, כשבבעלותה גם הרשת החברתית השניה בגודלה בעולם- אינסטגרם.

כל כמה שנים אנחנו שומעים איך "הצעירים יוצאים מהפייסבוק" אבל למעשה רואים כיצד המספרים של פייסבוק והאפקטיביות של פרסום בפייסבוק רק גדלה וגדלה עם השנים.

פייסבוק שינתה את כל הדרך שבה אנחנו תופסים את רשת האינטרנט, כשלפניה הפורומים היו הדבר החם הגדול ואחריה העולם נראה אחרת לחלוטין.

לכן, מפרסמים רבים רואים לנכון לפרסם בפייסבוק, בין אם מדובר בפרסום אורגני ובין אם מדובר בפרסום ממומן.

פרסום ממומן בפייסבוק
פרסום ממומן בפייסבוק

למי מתאים קידום ממומן בפייסבוק

כל אחד יכול לפתוח דף עסקי ולהתחיל לקדם את העסק בעזרת פרסום ממומן באינסטגרם או בפייסבוק, אבל רובינו לא באמת יודעים לעשות את זה.

צריך ידע ומומחיות כדי לעשות פרסום ממומן בפייסבוק שהוא יעיל באמת ולא סתם מבזבז לכם כסף מיותר. 

רבים שמנסים לקדם עבור עצמם פוסטים מוצאים את עצמם מבולבלים מול דחית פוסט מצד פייסבוק או בטוחים שהשקיעו את הכסף שלהם בצורה נכונה ובקושי מקבלים לייקים בסופו של דבר גם לפוסטים המקודמים.

אנשים שואלים את עצמם ללא הפסקה איפה הם טעו ומה הם עשו לא נכון והתשובה החד משמעית היא כמובן, לא שכרתם אנשי מקצוע שזו מלאכתם בחיים. 

 

טעויות נפוצות בפרסום ממומן בפייסבוק

  • ייצוג לא נכון על ידי שימת דגש על הפרופיל הפרטי במקום הפרופיל העסקי.
  • בעלי עסק שלא עונים בזמן להודעות ולא מגיבים לתגובות בעמוד שלהם עושים טעות חמורה שתפגע בהם בטווח הקצר והארוך.
  • חוסר הנעה לפעולה שגורם לכך שגם אם יש לדף תנועה גבוהה המעורבות בו נמוכה מאוד.
  • ריבוי דפים שנפתחים על ידי בעלי עסק מבולבלים.
  • חוסר במענה נכון לתגובות שליליות או ניהול משברים לא נכון לסיטואציה של ביקורת שלילית.
Sponsored advertising on Facebook
Sponsored advertising on Facebook

אילו עסקים ירוויחו מפרסום ממומן בפייסבוק?

למעשה, כל עסק יכול להרוויח מפרסום ממומן בפייסבוק אבל העסקים שירוויחו הכי הרבה מפרסום ממומן בפייסבוק הם עסקים שמתבססים על תדמית.

דף הפייסבוק יכול לשרת אתכם כמעין אתר תדמית חינמי שיעלה את המוניטין שלכם ויגרום לאנשים לסמוך על המילה שלכם.

עוד משהו שאתם יכולים להרוויח ממנו הוא לחזק את עצמכם כפנים של המותג באמצעות עמוד הפייסבוק ולהעלות תכנים עם טאץ' יותר אישי.

 

מה הוא שירות פרסום ממומן בפייסבוק?

שירות פרסום ממומן בפייסבוק הוא שירות שסוכנויות דיגיטל מציעות ובמסגרתו סוכנות הדיגיטל מנהלת קמפיינים בפייסבוק עבור הלקוח.

בשירות פרסום ממומן בפייסבוק אתם בעצם צריכים רק להגדיר תקציב לקמפיין כולו ואנחנו כבר נדאג להוציא ממנו את המיטב, גם אם מדובר בתקציב קטן יחסית.

ADS on Facebook
ADS on Facebook

איך לבחור סוכנות דיגיטל?

חשוב לבחור בסוכנות דיגיטל שבה אתם מצליחים לדבר בצורה נעימה עם אנשי הקשר שלכם שם, מכיוון שהתקשרות עם סוכנות דיגיטל יכולה להיות עניין של שנים רבות.

עוד דבר חשוב לא פחות הוא הניסיון של סוכנות הדיגיטל בתחום העיסוק שלכן ובאופן כללי, בדקו את הניסיון ותיק העבודות של סוכנות הדיגיטל הפוטנציאלית לפני שאתם מקבלים החלטה.

עוד עניין חשוב הוא לבחור סוכנות דיגיטל על פי המלצות, נסו לשאול חברים, משפחה ובעלי עסקים שאתם קרובים אליהם עם אילו סוכנויות דיגיטל הם עבדו ומה הייתה החוויה שלהם.

 

העסק שלכם צריך פרסום ממומן בפייסבוק?

נשמח לתת לכם שירות ולנהל עבורכם קמפיינים של פרסום ממומן בפייסבוק.

נב מדיה היא סוכנות דיגיטל שמחזיקה באמתחתה ניסיון של שנים רבות בתחום הרשתות החברתיות ואנחנו מעסיקים צוות שלם של אחראים על מדיה חברתית שיעזרו לכם להגיע למקסימום האפשרי בקמפיין הפרסום הממומן בפייסבוק.

פרסום בדיגיטל

אם אתם מעוניינים להגיע לקהל היעד שלכם באמצעות פרסום דיגיטלי, הגעתם למקום הנכון. צרו איתנו קשר עוד היום כדי ללמוד עוד על שירותי הפרסום הדיגיטלי שלנו וכיצד נוכל לעזור לעסק שלך להצליח באינטרנט. תנו לנו לעזור לכם להגיע לקהל היעד ולהשיג את היעדים של העסק באינטרנט עם פתרונות הפרסום הדיגיטליים החדשניים שלנו.