שירותי דיגיטל

מה הם שירותי דיגיטל

שירותי דיגיטל הם טווח רחב של אסטרטגיות ופעולות דיגיטליות שמטרתן לקדם עסק, מטרה או שירות באמצעות כלים דיגיטליים. שירותים דיגיטליים משתמשים במגוון כלים דיגיטליים כדי לנטר ולשפר את הנתונים הדיגיטליים של העסק שלכם. סוכנויות דיגיטל שונות מציעות מגוון של שירותים דיגיטליים, כשכל אחת לרוב מתמחה בכמה דברים ספציפיים. בתור לקוחות אתם יכולים לבחור לשלב סוגים שונים של שירותים דיגיטליים מסוכנות דיגיטל אחת.  

אילו שירותי דיגיטל NV MEDIA מציעה? 

אנו מציעים שירותי דיגיטל מגוונים ומקיפים. אנו דוגלים בלהתאים את השירותים המתאים לכל לקוח. לכל לקוח יש צרכים שונים ולכן העבודה עם NV MEDIA היא לטווח ארוך תחת מעטפת מלאה של ניהול הדיגיטל לעסק. מבין השירותים תוכלו למצוא: בניית אתר לעסק בניית חנות דיגיטלית בניית אתר תדמיתי שיווק ברשתות החברתיות אורגני וממומן קידום בגוגל ניהול אתר שוטף ניהול סושיאל עסקי ועוד מגוון רחב של שירותי כתיבה ועיצוב.  

מושגים מעולם שירותי דיגיטל:

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) – אופטימיזציה למנועי חיפוש הוא שירות שמשתמש בקידום אורגני במנועי החיפוש, כלומר, קידום ללא תשלום, כדי להעלות אתכם למעלה לראש העמוד הראשון במנועי החיפוש. תשלום לפי קליק (PPC) – אסטרטגית עבודה עם מנועי חיפוש ורשתות חברתיות שבמרכזה הרעיון שהלקוח משלם על כל קליק שהוא מקבל בפלטפורמה שבה בחר לפרסם. למעשה, כשעושים PPC טוב מגלים שהתשלום על הקליקים מתגמד לעומת הרווח שמקבלים כשעושים PPC. ניהול עמודים ברשתות החברתיותניהול עמודים ברשתות החברתיות כולל ניהול שוטף, תגובות, קמפיינים של מודעות, יצירת קהילות ועוד. כתיבת תוכןכתיבת תוכן עבור אתרים, עמודי נחיתה, סושיאל או כל דבר שתרצו בעצם. שיווק באמצעות אימיילשליחת מיילים פרסומיים ושיווקיים, כולל כתיבה, עיצוב וניהול של ניוזלטרים. בניית אתריםבניית האתר המושלם עבורכם, בין אם מדובר באתר תדמית ובין אם מדובר בדף נחיתה- אנחנו נשמח לבנות אותו. עיצוב אתריםעיצוב אתרים על ידי טובי המעצבים.  

למה לבחור בNV MEDIA כספקי שירותי דיגיטל לעסק?

קודם כל כי אנחנו מקצוענים עם תעודות וניסיון רב בתחום הדיגיטל. כל אחד מאיתנו הוא מומחה בתחומו, בין אם מדובר בכותבי תוכן ובין אם מדובר במתכנתים או במנהלי SEO, כל אחד אצלנו הוא כישרון בפני עצמו ושלם שגדול מסך חלקיו בקבוצה. עוד סיבה היא יחסיי האנוש שלנו מצוינים. אצלנו תצטרפו למשפחה הולכת וגדלה של אנשים שבחרו לעבוד עם בני אדם שמנהלים איתם שיחה בגובה העיניים ושיש להם המון רצון טוב לראות את העסק שלכם פורח. אנו עובדים בתהליך מבוסס נתונים ונעזרים בארגז כלים שרכשנו כל אנשי הצוות עם שנות הפעילות והניסיון עם מגוון רחב של לקוחות בתחומים שונים ומגוונים מאד. צרו קשר עם נותני שירותים דיגיטליים לעסקיים, נותני שירות וחנויות אינטרנטיות.